طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

فروشگاه آنلاین ۲۴ ساعته

محصولات خود را اینترنتی بفروشید

طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کارهای سنتی یک ضرورت است. این روزها با تعطیلی مغازه‌ها به دلیل کرونا، سایت شما تنها ویترین و شعبه‌ی کار شماست که هیچ‌وقت تعطیل نخواهد شد.

ما یک تیم متخصص در زمینه فروش اینترنتی داریم تا به شما مشاوره و آموزش بدیم .

design-ecommerce

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

با سلیقه شما و امکانات مورد نیاز :

اگر هدف شما از طراحی سایت فروشگاهی ورود به عرصه رقابت با سایت ها و شرکت های رقیب است، حتما طراحی سایت اختصاصی فروشگاه اینترنتی لازمه موفقیت فروشگاه آنلاین کسب و کار شماست.

طراحی بصری وبسایت شما در طراحی سایت فروشگاهی، مطابق با نیاز و سلیقه شما و مشتری نهایی‌تان و با نیم نگاهی به فروشگاه های اینترنتی موفق بازار طراحی می شود و همچنین اصول افزایش بازدید سایت و بهبود رتبه سئو سایت نیز بر اساس نوع فعالیت شما به نحو شایسته انجام می پذیرد.

علاوه بر اینها در آینده پیاده سازی امکانات خاص در جهت رسیدن به فروش بیشتر با طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی قابلیت توسعه بالاتری خواهد داشت.‎

طراحی فروشگاه اینترنتی ریسپانسیو

باتوجه به آمار بازدید سایت ها، امروزه اکثر کارهای اینترنتی از طریق دستگاه های تلفن همراه هوشمند و تبلت صورت می پذیرد و روز به روز بر این میزان افزوده می شود.

پس دیگر شکی نیست که انطباق نمایش وب سایت شما با انواع دستگاه های موبایل و تبلت امروزه یک ضرورت محسوب می شود. بر خلاف راه اندازی فروشگاه اینترنتی با فروشگاه ساز های موجود در بازار، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی باید به گونه ای باشد که فروشگاه اینترنتی به خوبی اندازه خود را با اندازه صفحه نمایش دستگاه هوشمند سازگار کند، به طوری که پیمایش در سایت به آسانی صورت پذیرد و کاربر مجبور نباشد جهت مشاهده تمامی قسمت های سایت شما و خرید دچار زحمت شود.

علاوه بر این یکی از موارد مهم محبوبیت در بین موتورهای جستجو ویژگی سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن سایت های اینترنتی است.‎

البته به صورت پیشفرض دیدگاه ما رسپانسیو بودن سایت شماست .

رسپانسیو

دریافت مجوز نماد اعتماد از مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت

e-namad

اینماد یا نماد اعتماد الکترونیک این روزها برای کسب و کارهای اینترنتی رواج گرفته و به عنوان یکی از مهم ترین عوامل توسعه تجارت الکترونیکی شناخته میشود. ای نماد از طریق مرکز توسعه تجارت الکترونیک و زیر نظر وزارت صنعت و معدن به فروشگاه های اینترنتی اختصاص داده میشود که دارای برچسب دیجیتالی دارای اصول و ضوابطی می باشد.

مهم ترین مشخصه برای سایت های فروشگاهی که دارای پرداخت آنلاین هستند به دلیل جلب رضایت کاربران موظف به دریافت نماد اعتماد الکترونیک هستند.

تیم طرح جدید با تخصص و تجربه های موفق برای دریافت مجوز نماد برای فرشگاه های اینترنتی در کنار شماست تا با خیال آسوده و بدون دردسر مجوز خود را دریافت نمایید .